Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Корнієнко анонсував зміну ідеології "Слуги народу" 

Це потрібно, щоб знайти компроміс усередині партії.

Глава партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко розповів, що партійну ідеологію лібертаріанства змінять. Про це він заявив на брифінгу після з'їзду партії, де Корнієнка обрали керівником політсили.

За його словами, зміна ідеології потрібна для пошуку компромісу всередині партії. "Це буде щось між ліберальними та соціалістичними поглядами", — сказав Корнієнко.

Нагадаємо, 23 травня представник президента України Володимира Зеленського у Верховній Раді Руслан Стефанчук та ідеолог партії "Слуга народу" сказав, що в основі ідеології цієї політсили лежить лібертаріанство.

Він зазначив, що ця ідеологія передбачає "ліберальну модель економіки, ліберальну модель відносин з відповідними національними особливостями". 

Відео Фракція "Слуга народу" блокувала трибуну через висловлювання депутатки Федини про Зеленського

Скандальні висловлювання депутатки від "Європейської солідарності" Софії Федини другу добу не дають спокою депутатам. Депутати фракції "Слуга народу" пишуть на неї заяву до прокуратури. Колеги із "ЄС" не лишаються у боргу і вимагають натомість покарати депутата зі "слуг" за участь у російській телепередачі.  

Фракція "Слуга народу" блокувала трибуну через висловлювання депутатки Федини про Зеленського

Залиште свій коментар

Вибір редакції