Партія "Слуга народу" братиме участь у виборах в ОТГ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Рішення ухвалили під час з'їзду партії.

Політична партія "Слуга народу" братиме участь у виборах до об'єднаних територіальних громадах (ОТГ), які відбудуться 22 та 29 грудня 2019 року.

Про це під час з'їзду 10 листопада заявив новообраний голова партії Олександр Корнієнко.

Члени партії "Слуга народу" ухвалили рішення про участь в наступних виборах в ОТГ. Він додав, що участь у виборах візьмуть 90 кандидатів на посади очільників громад.

"Щойно з’їзд ухвалив рішення брати участь у виборах в ОТГ 22 та 29 грудня. Хочу привітати близько 1700 наших кандидатів та 90 кандидатів на голів", - заявив глава партії після голосування.

Нагадаємо, партійці "Слуги народу" на тому ж таки з'їзді 10 листопада обрали нового голову. Замість Дмитра Разумкова, який обіймає посаду спікера парламенту, ним став Олександр Корнієнко.

Відео Партія "Слуга народу" просить правоохоронців дати оцінку словам Федини про президента

Про це на засіданні погоджувальної ради заявили перший віце-спікер Руслан Стефанчук та заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко. Напередодні Софія Федина разом із волонтеркою Марусею Звіробій організували відеотрансляцію, в якій різко розкритикували манеру спілкування президента Зеленського з ветеранами, які приїхали до селища Золоте, де планується розведення військ.    

Партія "Слуга народу" просить правоохоронців дати оцінку словам Федини про президента

Залиште свій коментар

Вибір редакції