Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Партія "Слуга народу" обрала нового керівника

Партійці підтримали кандидатуру одностайно.

Керівником партії "Слуга народу" відтепер буде Олександр Корнієнко. Його обрали на цю посаду на з’їзді партії.

В партії стверджують, що попередній керівник - Дмитро Разумков - став головою Верховної Ради, а тому не має змоги займатися розвитком політсили.

На початку з’їзду Дмитро Разумков склав повноваження голови партії "Слуга народу", після чого на сцену вийшов основний кандидат на цю посаду - Олександр Корнієнко.

За його словами, важливим завданням для партії є підготовка до місцевих виборів, розвиток осередків на місцях. Особливо з урахуванням того, що влада розглядає варіант провести їх наприкінці літа 2020 року, тобто трохи раніше за чергові.

Нагадаємо, наприкінці вересня керівник партії Дмитро Разумков, який став головою Верховної Ради, написав заяву про складання повноважень.

Відео Сприйняли за Рябошапку: депутати від "Слуги народу" листувались із самозванцем

У одному з Telegram-каналів з’явилася переписка нібито генпрокурора Руслана Рябошапки та двох народних депутатів, голів комітетів - усе того ж Богдана Яременка та Михайла Радуцького. У ньому обговорювали усе: від походу на футбол до можливих зарплат депутатам у конвертах. Нардепи вже підтвердили, що листування дійсно було, і лише зараз вони зрозуміли, що спілкувалися з самозванцем.  

Сприйняли за Рябошапку: депутати від "Слуги народу" листувались із самозванцем

Залиште свій коментар

Вибір редакції