Кліматичний надзвичайний стан оголошено у Франції

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Країна має вжити заходів для порятунку клімату.

У Франції в суботу, 9 листопада, набув чинності закон про енергетику та клімат, яким було оголошено екологічний та кліматичний надзвичайний стан. Про це повідомляє видання DW.

Відповідно до закону, французька влада до 2030 року повинна зменшити використання викопного пального на 40%, а також до 2022 року закрити всі вугільні електростанції країни. При цьому заплановане на 2025 рік зменшення сектору атомної енергетики було перенесене на 10 років.

Крім того, законом передбачено активне розширення біогазової енергетики та поступова програма оновлення енергопостачання житлового сектору Франції.

Щорічно в країні проводитиметься оцінка енергоспоживання житлових приміщень та вартості ремонту тих, які споживають занадто багато тепла.

Нагадаємо, 30 вересня у Франції звільнили президента Асоціації любителів "Токійського палацу" після посту у Facebook, в якому він закликав вбити шведську екоактивістку Грету Тунберг. 

Відео Сім десятків учасників кліматичного протесту затримали у Нью-Йорку

Активісти привезли човна і встановили його просто посеред перехрестя. Самі облаштувались навколо із красномовними плакатами і заблокували рух транспорту. На прохання поліцейських звільнити проїжджу частину люди не відреагували, тож правоохоронці вдалися до жорстких методів і заарештували учасників.    

Сім десятків учасників кліматичного протесту затримали у Нью-Йорку

Залиште свій коментар

Вибір редакції