"Зоря" в рамках УПЛ подужала "Колос", який догравав матч удев'ятьох

Команда Віктора Скрипника вийшла на друге місце турнірної таблиці.

Луганська "Зоря" в рамках 14-го туру Чемпіонату України впевнено перемогла ковалівський "Колос" із рахунком 2:0.

Переможний гол за команду Віктора Скрипника провів Владлен Юрченко. На 31 хвилині півзахисник господарів реалізував пенальті.

Відео Зоря – Колос - 1:0. Відео голу Юрченка

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 14 тур. Зоря – Колос - 1:0. Відео голу Юрченка на 31 хвилині матчу.

Зоря – Колос - 1:0. Відео голу Юрченка

Зазначимо, що гості догравали цей поєдинок удев'ятьох. На 55 хвилині друге попередження отримав Віталій Гавриш, а на 77 пряму червону картку через жорсткий підкат сзаду побачив перед собою Євген Морозко.

Відео Зоря – Колос - 1:0. Відео вилучення Гавриша

Чемпіонат України 2019/2020. 14 тур. Зоря – Колос - 1:0. Відео вилучення Гавриша на 55 хвилині матчу.

Зоря – Колос - 1:0. Відео вилучення Гавриша

Відео Зоря – Колос - 1:0. Відео вилучення Морозка

Чемпіонат України 2019/2020. 14 тур. Зоря – Колос - 1:0. Відео вилучення Морозка на 77 хвилині матчу.

Зоря – Колос - 1:0. Відео вилучення Морозка

Футболісти "Колоса" навіть в меншості мали чудову нагоду врятувати цей поєдинок, але на 75 хвилині Олександр Волков не зумів переграти з пенальті голкіпера луганчан - Микиту Шевченка.

Відео Зоря – Колос - 1:0. Відео нереалізованого пенальті Зозулі

Чемпіонат України 2019/2020. 14 тур. Зоря – Колос - 1:0. Відео нереалізованого пенальті Зозулі на 74 хвилині матчу.

Зоря – Колос - 1:0. Відео нереалізованого пенальті Зозулі

Крапку в цій зустрічі поставив Владислав Кочергін, який пробив воротаря суперника обвідним ударом з лінії штрафного. Справжній шедевр від футболіста "Зорі".

• Після цієї перемоги "Зоря" набрала 28 очок та піднялася на друге місце турнірної таблиці внутрішньої першості.
  • "Колос", своєю чергою, залишився з 14 пунктами на восьмій позиції. Ця невдача стала для ковалівського колективу п'ятою поспіль в рамках УПЛ та шостою загалом.
  • У поєдинку першого кола сильнішою також була "Зоря" (3:1).

Відео Зоря – Колос - 2:0. Відео голу Кочергіна

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 14 тур. Зоря – Колос - 2:0. Відео голу Кочергіна на 91 хвилині матчу.

Зоря – Колос - 2:0. Відео голу Кочергіна