Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Соратник Суркова заявив про нові "вибори" в ОРДЛО

Про це заявив наближений до адміністрації Путіна політик.

2018 року на території тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей мають відбутися вибори нових ватажків терористичних угруповань "ДНР" та "ЛНР".

Про це заявив директор Центру політичної кон'юнктури Олексій Чеснаков, передає УНІАН

"Будуть вибори в «республіках» Донбасу. 2 листопада 2014 року там були вибори глав «республік» і вибори народних зборів - тобто «парламентів республік». 4 роки - термін їхніх повноважень, вони закінчуються. Їх діяльність ніяк не регулюється Мінськими угодами, тому можна очікувати, що ці вибори повинні пройти вчасно, восени 2018 року", - заявив він.

Повідомляється також і те, що сам Чеснаков є наближеним до помічника президента Росії Владислава Суркова.

Нагадаємо, Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що законопроект про реінтеграцію Донбасу розглядатиметься наступного пленарного тижня. 

Раніше, 6 жовтня, Верховна Рада України проголосувала за законопроекти, які визначають подальше майбутнє окупованої частини Донбасу. Так, в першому читанні Рада ухвалила президентський законопроект про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях (№7163). Також Рада подовжила дію особливого статусу ОРДЛО згідно з законопроектом 7164 "Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції