Литвин кинув однопартійців прориватися в Раду по мажоритарці

Депутати від Народної партії будуть балотуватися виключно в мажоритарних округах.

Кандидати в народні депутати від Народної партії будуть балотуватися на парламентських виборах виключно в мажоритарних округах. Про це в інтерв'ю Першому національному каналу заявив голова Верховної ради Володимир Литвин.

Коментуючи інформацію про те, що він йде в парламент у мажоритарному окрузі, Литвин сказав: "Справа в тому, що ще ніхто нікуди не йде", і додав, що "всіма фібрами душі" не сприймає вибори за партійними списками, передає УНІАН.

"У нас є і будуть проблеми, поки у нас буде такий принцип формування Верховної Ради", — сказав він.

За словами Литвина, "якщо хочеш, щоб люди тебе підтримали або не підтримали і дали тобі об'єктивну оцінку, потрібно піти на округ".

"Народна партія, яку я буду представляти, буде брати участь у виборах, але виключно в мажоритарних округах. І я вважаю, що це правильно", — заявив Литвин.

Нагадаємо, що рейтинг Народної партії коливається в районі 1%.

Провладна більшість у грудні минулого року виділила на округ у Житомирській області, де збирається балотуватися Литвин, з державного бюджету 75 млн грн, збільшивши цю суму в квітні 2012 року до 95 млн грн. Субвенції виділені і на округи, де мають намір балотуватися інші члени Народної партії.

Сам Литвин відвідує свій округ під виглядом "робочих поїздок" чи не щотижня і роздає подарунки з благодійного фонду.

Залиште свій коментар

Наступна публікація