Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Луценко набирає нових прокурорів на зарплату в 7 тисяч

Досвід роботи вже не є необхідною умовою для перемоги в конкурсі.

Національна академія прокуратури України розпочала набір претендентів на посади в органах державного обвинувачення. Для прокуратури потрібні професійні та чесні працівники, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Досвід роботи для цього не обов'язковий. На першому етапі кандидати складають іспит на знання законів – без оцінок і прохідних балів, суто по рейтинговій системі. Далі починаються психологічні тести і співбесіди для претендентів на вищі посади. Контролюють процес незалежні спостерігачі з Німеччини та Франції.

На 600 вакансій претендують 2 тисячі охочих. Генпрокурор Юрій Луценко каже, що зарплати у його відомстві вже підвищили майже вдвічі. "Заробітна плата місцевого прокурора стартує не з 4 тисяч, а з 7 тисяч. Можливо, це не така велика сума для Києва, але для провінції це добре. Однак немає зарплати, яка зупинить людину, яка хоче, готова скоїти корупційний злочин", - наголосив керівник ГПУ.

Також він заявив, що хоче побачити на посадах носіїв нової системи цінностей. "Я хотів би, щоб ви стали носіями нової системи... Я делегую вам всі права, які дає закон... Ніхто вам не скаже "фас" і не скаже "стоп". Розраховую, що ви будете працювати без дзвінків... Будете керуватися законом і національними інтересами", - зазначив він.

Відео У Національній академії прокуратури України стартував відбір нових прокурорів

Залиште свій коментар

Вибір редакції