Мільйон робочих місць і 50 млрд доларів інвестицій. Рада затвердила програму діяльності уряду

Рішення підтримали більшість народних обранців.

Верховна Рада під час засідання 4 жовтня ухвалила Постанову "Про програму діяльності Кабінету Міністрів України".

Відповідне рішення підтримали 236 народних депутатів України. На сайті парламенту вказується, що ключовими результатами успішної реалізації програми є зріст економіки України (ВВП)  на 40%, створення 1 млн робочих місць та залучення 50 млрд доларів прямих іноземних інвестицій.

Також наголошується, що в разі успішного виконання програми 24 тисячі км доріг мають привести до хорошого стану, активно розвиватиметься залізниця, буде побудовано 5 глибоководних портів та 15 аеропортів.

"Кожен українець буде забезпечений на рівні реального прожиткового мінімуму", - йдеться у програмі.

Окрім цього, увагу буде приділено зменшенню забруднення довкілля на 20%, а народжуватиметься і повертатиметься в Україну більше людей, ніж помиратиме і виїжджатиме.

"За досягнення кожної із запропонованих цілей в Уряді відповідатиме визначений член Кабінету Міністрів та встановлені ключові показники ефективності, що дозволить побудувати роботу за принципом орієнтованості на результат та ефективно здійснювати кадрову політику", - йдеться у повідомленні на сайті Ради.

Презентував програму уряду в парламенті прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Нагадаємо, під час представлення програми уряду у парламенті прем'єр Олексій Гончарук розкритикував нардепів за "турборежим" та наголосив на необхідності системного підходу. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів