Tesla встановила рекорд поставок, але провалила власний план

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Американська марка продала 97 тисяч електрокарів за квартал.

Компанія Tesla доставила у третьому кварталі близько 97 тисяч електромобілів і провалила стотисячний план.

Разом з тим чергові три місяці все одно стали рекордними для американської марки, пише Electrive.

У повідомленні говориться, що в третьому кварталі Tesla продала 79,6 тисячі одиниць Model 3, а також 17,4 тисячі – Model S і Model X. Тобто загалом  компанія поставила близько 97 тисяч електрокарів, що на 2% більше за результат попереднього кварталу (95,3 тисячі авто).

Варто відзначити, що за цей період компанія виробила 96,1 тисячу електрокарів, а за другий квартал на порядок менше – 87 тисяч авто.

Обидва результати - це найвищі показники бренду досі, але Tesla, як і раніше, не відповідає власним високим стандартам. Каліфорнійська компанія з оптимізмом дивиться на постачання у 360-400 тисяч за 2019 рік загалом. Такий план був підтверджений у листі Tesla до акціонерів про результати другого кварталу.

Тим не менш, у першій половині 2019 року Tesla поставила всього 158 тисяч електрокарів. Навіть щоб досягти більш низького цільового порогу, бренд повинен був доставити більше 100 тисяч авто у третьому кварталі. Тому стає все більш малоймовірним, що компанія зможе отримати відповідний прибуток навіть за четвертий квартал.

Варто відзначити, що Tesla може серйозно наростити продажі за допомогою електричний кросовера Model Y, який зняли на тестах. Тим не менш запуск автомобіля у серію запланований тільки на кінець 2020 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції