Мітинг на підтримку "київських князів" пройшов під ГПУ і Адміністрацією президента

Люди з області висловилися проти дій слідчих у справі мерів Ірпеня і Бучі.

Прихильники мерів Ірпеня та Бучі пікетували Генпрокуратуру і обурювалися проти проведених нею обшуків. Контингент під ГПУ зібрався своєрідний, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Ранок, Гостомель під Києвом. Біля двох великих автобусів збираються люди. Місцевий активіст знімає і питає, куди вони їдуть. Ті кажуть, що в ліс на шашлики і по гриби. І взагалі, куди хочуть – туди і їдуть. Ці ж автобуси бачили вже в Києві під ГПУ. Там пасажири казали, що приїхали підтримати мера Ірпеня Володимира Карплюка, проти якого висунуто несправедливі звинувачення.

Кияни, які живуть біля ГПУ, не вірять у благородний порив пікетувальників. "Це проплачена акція", - вважають вони. Мітингарі обурені: кажуть, у них хороший і мер, і вони просто відгукнулися на заклик прийти і підтримати його – безкоштовно.

Два мітинги: чому думки жителів Бучі й Ірпеня щодо звинувачень мерів розділились

Два дні тому - Буча і Ірпінь стали місцем земельного скандалу і тотальних обшуків. Генпрокуратура - вивчала причетність мерів - до незаконного відчуження сотень гектарів лісу. Сьогодні люди сходяться під Генпрокуратуру на мітинг підтримки мерів. Тим часом з'являється й інший мітинг. Активісти вийшли на підтримку дій слідчих. Бо, кажуть, їхні міста вирубують під забудову. 

Інша група активістів прийшла під ГПУ підтримати дії слідчих. Бо, кажуть, їхні міста вирубують під забудову. Обидві акції змагалися в гучності своїх лозунгів. Минулося без сутичок.

Два дні тому Буча і Ірпінь стали місцем земельного скандалу і тотальних обшуків. Генпрокуратура вивчала причетність мерів до незаконного відчудження сотень гектарів лісу. Мер Ірпеня Карплюк зник, офіційно він у відпустці. Мер Бучі на роботі. На їхню підтримку до Києва з'їхалися й депутати місцевих рад. Кажуть – нічого незаконного градоначальники не робили. "Міська рада не порушила нічого, прокуратура ніякого арешту не наклала. Це політичне замовлення, я вважаю", - заявив депутат із Ірпеня Олександр Маркушин.

Активісти ж, які ж відстоюють ліс, певні – мерів має бути покарано. "Це агонія нашої корупції – після того, як відкрились кримінальні провадження проти мерів Федорука і Карплюка, за їхню злочинну діяльність, за знищення лісу– це їхня агонія, щоб якось захиститись", - вважає Віктор Бархоленко.

Під стінами ГПУ зібралися два мітинги через скандальних мерів Ірпеня і Бучі

Мітингувальники з області обступили народного депутата Ольгу Червакову. Вона давно відстежує законність передачі землі у містах-сателітах Києва у приватні руки. Реакцію місцевих депутатів називає тиском на слідство. "Щоб ГПУ припинила розслідування. Я сподіваюся, що цього не буде і що правоохоронці не піддадуться тиску з боку оцих удваних активістів", - каже нардеп.

Помітингувавши під ГПУ, бучанці та ірпінці перебрались до Адміністрації президента. Звідти, попри вихідний день, вийшли і взяли їхнє звернення.

Кореспондент ТСН Олена Мацюцька

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: