Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАБУ зобов'язали відкрити справу проти Парубія

Таке рішення ухвалив Солом'янський суд Києва.

Солом'янський районний суд Києва зобов'язав Національне антикорупційне бюро відкрити справу щодо спікера Верховної ради Андрія Парубія. Про це йдеться у відповідному рішенні суду.

До суду звернувся неназваний заявник, який раніше направляв до НАБУ повідомлення про нібито кримінальні правопорушення, вчинені головою ВР, але слідчі не відреагували на повідомлення і не відкрили відповідне провадження.

Зазначається, що у повідомленні заявника фігурують дві статті, в яких звинувачують Парубія, - нецільове або понаднормове використання бюджетних коштів та зловживання службовим становищем.

Водночас у рішенні суду зазначається, що заявник також вимагав визнати його потерпілим у цьому провадженні, однак в цій частині позову судді йому відмовили.

Пізніше прес-секретар Парубія Андрій Ковальов в коментарі ТСН.ua пояснив, що колишній працівник одного з підрозділів Апарату Верховної Ради, який не згодний із своїм звільненням звернувся із заявою до НАБУ, яку бюро відмовилося реєструвати. Тоді він звернувся із позовною заявою до суду, щоб змусити НАБУ зареєструвати цю заяву. "Ця заява до НАБУ і позовна заява до суду жодним чином не стосується Голови Верховної Ради, оскільки він не має жодного стосунку до звільнення цього працівника. А тим більше не пов’язаний з корупцією", - додав Ковальов.

Нагадаємо, в Україну екстрадували колишнього народного депутата, енерготрейдера Дмитра Крючкова. Ввечері 15 квітня він прибув в Україну. Про екстрадицію ТСН повідомила його найближча соратниця. За її інформацією, його доправили в НАБУ й не виняток, що він свідчитиме проти найближчого оточення президента.

Залиште свій коментар

Вибір редакції