Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нардеп від БПП готовий представити документи щодо причетності Тимошенко до офшорів

Парламентар заявив, що віддасть документи тимчасовій слідчій комісі у Раді, якщо її створять

Народний депутат від парламентської фракції БПП Сергій Лещенко заявив, що готовий передати документи щодо причетності лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко до офшорів, пише "УП".

За словами Лещенка, документи він готовий надати тимчасовій слідчій комісії у ВР, якщо її буде створено.

Таким чином, парламентар відреагував на те, що його попросили піти із прямого ефіру одного із телеканалів тому, що там мала бути і Тимошенко. Про це він написав у своєму Facebook.

"Пояснення - тому що я почну розповідати про те, ким є Юлія Тимошенко насправді: про її офшори, про її відкати на рахунки Лазаренка, про її спроби розділити владу з Януковичем на 20 років", - заявив нардеп від БПП.

Нагадаємо, влада Віргінських островів у 1998 році дала ордер на обшук у приміщеннях компанії Mossack Fonseca у пошуках документів, пов'язаних з Павлом Лазаренком, Юлією Тимошенко та компанією Bassington Ltd. Ордер на обшук приміщень Mossack Fonseca був виписаний 12 червня 1998 року, сам обшук провели у той самий день.   Згідно з ордером, у приміщеннях компанії Mossack Fonseca можуть зберігатися записи, файли, чеки та інші документи і кореспонденція щодо інформації про транзакції, пов'язані з Bassington Ltd, Юлією Тимошенко, Олександром Тимошенком, Петром Кириченком, Олександром Гравцем (у документах Gravets – ред.), Павлом Лазаренком та іншими особами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції