Не грюкати дверима. У Гройсмана готують послання новому Кабміну

Не грюкати дверима. У Гройсмана готують послання новому Кабміну

Глава уряду очікує такі ж послання й від інших міністерств.

Українські міністерства вже готують наступним керівникам своєрідні послання щодо ситуації в галузі та рекомендаціями подальших дій.

Про це у своєму Facebook написав прем’єр Володимир Гройсман. За його словами, уряд закладає нову традицію – не грюкати дверима, а думати про забезпечення розвитку розпочатих змін.

"Міністерства отримали моє доручення готувати transition books за своїми напрямками - своєрідні послання наступним керівникам міністерств про ситуацію в галузі, що зроблено і що потрібно продовжувати”, - написав він.

Гройсман зазначив, що перше таке послання від МОЗ вже готове. У ньому наголошується на найважливіших проєктах, котрі мають продовжуватися в галузі охорони здоров'я, а також на досягненнях. Глава уряду очікує такі ж послання упродовж серпня й від інших міністерств.

Ми закладаємо нову традицію - не грюкати дверима, а думати про те, щоб забезпечити безперервність тих змін, які ми...

Опубликовано Volodymyr Groysman Понедельник, 5 августа 2019 г.

Раніше представник президента в Кабінеті міністрів Андрій Герус висловив впевненість, що новий уряд буде сформовано в перші дні роботи нового парламенту. За його словами, всі домовленості щодо складу нового уряду можна досягти в серпні. 

Нагадаємо, 21 травня президент України Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. За місяць - 20 червня - Конституційний суд України визнав розпуск парламенту законним

Позачергові вибори до Верховної Ради були призначені та відбулися в Україні 21 липня. За результатами опрацювання ЦВК 100% протоколів до парламенту нового скликання проходять п’ять партій: "Слуга народу" отримала 43,16% голосів, "Опозиційна платформа - За життя" - 13,05%, "Батьківщина" - 8,18%, "Європейська солідарність" - 8,10%, а "Голос" - 5,82%. Явка склала 49,8%. 

Відео ЦВК оголосила остаточні результати виборів за партійними списками

Отже, остаточно можна вирахувати, скільки місць у парламентській залі посяде кожна з партій. Пропрезидентська "Слуга народу" займе 124 крісла. "Опозиційна платформа - За життя" отримає втричі менше - 37. Депутатам "Батьківщини" дістануться 24 місця. 23 мандати у "Європейської солідарності". А от найменше місць отримає нова політсила "Голос" Святослава Вакарчука - 17 крісел.    

ЦВК оголосила остаточні результати виборів за партійними списками

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів