Небагатослівна Тимошенко з чоловіком проголосувала на виборах

Дата публікації
Перегляди
5319
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Небагатослівна Тимошенко з чоловіком проголосувала на виборах

Фото: УНІАН

Олександр Тимошенко нагадав журналістам про перемогу жінки на виборах президента Словаччини.

Колишня прем'єр-міністр, кандидатка у президенти Юлія Тимошенко проголосувала зі своєю родиною на виборах.

Після того як вона з чоловіком кинула бюлетень до урни, політик заявила, що вріить в успішну та багату Україну. Вона також побажала всім гарного настрою. Потім Тимошенко надала слово своєму чоловіку Олександру, який сказав, що у Словаччині президентський пост вперше зайняла жінка - Зузана Чапутова. Юлія Тимошенко у відповідь усміхнулась і ледь торкнулась руки чоловіка.

Спіч кандидатки тривав трохи більше хвилини. "Дорогі друзі, сьогодні я зі своєю родиною, командою прийшла проголосувати за Україну. Ви знаєте, що сьогодні Україна перевела годинники вперед на весняний час. Я вірю, що так само ми робимо крок уперед до успішної, квітучої, європейської України. Я вірю, що сьогодні починається новий історичний поступ України до миру, процвітання, щастя кожної людини. Я знаю, що сьогодні ми маємо з вами шанс усе змінити. Останні п'ять років Україна, на жаль, у бідності та корупції, але крапку на цьому сьогодні поставить кожен українець. Усе буде добре: Україна буде мирною, успішною, європейською державою. Я вірю, що весна переможе", - заявила Юлія Тимошенко.

31 березня ТСН проведе 7-годинний марафон, який розпочне Марічка Падалко інформаційними випусками о 12.00 та 15.00 зі студії ТСН. О 18.00 про поточну ситуацію повідомить Юлія Бориско. А о 19.30 розпочнеться спецвипуск "Вибір країни", який вестимуть одразу троє ведучих. Він триватиме в ефірі "1+1" до 21.30, після чого продовжиться на інтернет-майданчиках ТСН – в YouTube та Facebook, а після завершення шоу "Голос країни" знову повернеться в ТБ-ефір і транслюватиметься до 01.00.

Протягом усього дня команда ТСН розповідатиме про ситуацію на виборчих дільницях, порушеннях під час голосування, чергуватиме у штабах кандидатів президентів та покаже їхню реакцію на поточні результати. Кореспонденти ТСН працюватимуть у всіх регіонах України, а також за кордоном – у Вашингтоні, Берліні та Брюсселі.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5319
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація