Парубій ходив на допит до САП

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Спікер парламенту сам попросився на допит через справу про Раду.

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій за власним бажанням прийшов на допит до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури через інформацію про нібито відкрите проти нього провадження.

Про це повідомив у Facebook речник спікера Андрій Ковальов.

"Учора у Засобах масової інформації була поширена інформація, що нібито Національне антикорупційне бюро України зареєструвало кримінальне провадження проти Голови Верховної Ради України Андрія Парубія", - пише він.

Ковальов додав, що голова Ради 8 травня "невідкладно ініціював" проведення допиту у САП.

"Під час допиту було з’ясовано, що справа порушена за заявою колишнього працівника апарату Верховної Ради України і вона жодним чином не стосується Голови Верховної Ради України Андрія Парубія", - каже він.

Як розповів речник, звільнений працівник парламенту у своїй заяві стверджує, що підрозділ апарату Ради, який був створений у 2002 році, створювався незаконно.

"Підкреслю - йдеться про 2002 рік. Андрій Парубій не має відношення до створення жодних підрозділів Верховної Ради України, зокрема і у 2002 році", - наголошує Ковальов та зазначив, що це інформаційна атака на Парубія.

❗️Чергова інформаційна атака на Андрія Парубія Учора у Засобах масової інформації була поширена інформація, що ніби то...

Опубліковано Andriy Kovalov Середа, 8 травня 2019 р.

Нагадаємо, 16 квітня стало відомо, що Солом'янський районний суд Києва зобов'язав Національне антикорупційне бюро відкрити справу щодо спікера Верховної ради Андрія Парубія. Водночас, у самого Парубія пояснили, що звинувачення на адресу голови парламенту є безпідставними і не мають нічого спільного з корупцією.

ВідеоУ ВР почали збирати підписи за відставку Парубія

Ініціатором постанови про відкликання Андрія Парубія став Валерій Писаренко з депутатської групи "Відродження". Саме він отримав підписні листи і пояснив це, щоб закінчити епоху беззаконня. У проваладних франкціях спробу зняти Андрія Парубія називають спробою реваншу.    

У ВР почали збирати підписи за відставку Парубія

Залиште свій коментар

Вибір редакції