Парубій підписав закон про зміни до Конституції в частині правосуддя

Він зауважив, що поки що не може підписати закон про судоустрій і статус суддів.

Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій підписав закон, яким вносить зміни до Конституції в частині правосуддя.

Про це Парубій сказав сьогодні журналістам, передає УНІАН.

"Сьогодні зранку я підписав зміни до Конституції, оскільки минув п'ятиденний термін, і фактично цим підписом і передачею президенту ми започатковуємо масштабну судову реформу", - сказав Парубій. 

Він також додав, що поки що не може підписати ухвалений закон про судоустрій і статус суддів, оскільки у парламенті зареєстровано проект постанови про скасування рішення Верховної Ради про ухвалення цього закону.

Як відомо, відповідно до Регламенту, якщо реєструється проект постанови про скасування рішення парламенту, то голова ВР не має права до голосування за підтримку чи відхиленні цієї постанови підписувати такий закон.

Що несе у собі нова судова реформа

Конституційною більшістю, в 335 голосів, парламент вніс зміни до основного закону щодо судочинства, і ухвалив закон із цілою низкою кардинальних змін. Нові суди запрацюють уже за три місяці, з 1 вересня. Тож, у що ж вилилися понад два роки політичних заяв і професійних обговорень, дізнайтеся у матеріалі ТСН.

Раніше Верховна Рада підтримала законопроект про зміни до Конституції в частині правосуддя, який відкриває шлях революційним змінам в судоустрої України. За відповідне рішення проголосували 335 депутатів, що є конституційною більшістю.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: