Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Павленко написав заяву про відставку і передав її до ВР

До ухвалення рішення парламентом він і команда Мінагрополітики продовжують працювати.

Міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко написав заяву про свою відставку і подав її у Верховну Раду України.

"Фракція зробила свій вибір, зумовлений винятково політичною доцільністю. Я повинен виконати рішення фракції, яка 14 місяців тому висунула мене на посаду міністра. Мною написана заява про відставку, яку я подав до Верховної Ради України. Подальшу долю заяви вирішить коаліція депутатських фракцій та український парламент", - написав  Павленко у Facebook.

Павленко наголосив, що до ухвалення рішення парламентом він і команда Мінагрополітики продовжують "працювати, не зменшуючи темпів".

Нагадаємо, лідер фракції "Самопомочі" у Верховній Раді Олег Березюк заявив, що Рада партії ухвалила рішення про відкликання міністра АПП Олексія Павленка. Джерела в партії повідомляли, що причиною цього є прем'єр Арсеній Яценюк, через якого Павленко начебто не може нормально керувати міністерством.

Фракція "Самопоміч" прийняла рішення про відкликання мене з посади Міністра аграрної політики та продовольства України. ...

Posted by Олексій Павленко on Friday, January 29, 2016

Залиште свій коментар

Вибір редакції