Під будинком Шокіна з'явилася поліція

Чергування несуть кілька правоохоронців, які заперечують, що їх цікавить саме житло екс-голови ГПУ.

Генпрокурора Віктора Шокіна, якого народні обранці звільнили з посади два дні тому, відтепер охороняють ще й поліцейські. Раніше поруч з його маєтком у селі Забір'я під Києвом чергував лише автомобіль із державною охороною, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сусіди Шокіна розповіли, що поліцейська машина під його будинком знаходиться другий день.

"Ми бачимо, тут тільки поліція і їздить. Оце учора ми тут сиділи – одна проїхала туди, коли через 10 хвилин друга проїхала. Їздять без кінця. Раніше там корови пасли, де його дом стояв, ходили, а тепер нам туди ходу нема – позагороджувано, живемо тут, як у пастці", - каже сусідка баба Галя.

Щоправда, правоохоронці спростовують, що охороняють саме дім Шокіна. Журналістам вони заявили, що начебто несуть службу з охорони громадського порядку по всьому селі.

"Ми несемо службу з охорони громадського порядку. Я не знаю, чий це будинок взагалі. Я не приїхав його охороняти", - твердять працівники поліції.

Раніше Шокін заявив, що має намір піти на пенсію, після того як президент Петро Порошенко підпише указ про його звільнення.

Президент ще не підписав відставку, а Шокін уже з посиленою охороною

Генпрокурора Віктора Шокіна, якого народні обранці звільнили з посади два дні тому, відтепер охороняють ще й поліцейські. Раніше поруч з його маєтком у селі Забір'я під Києвом чергував лише один автомобіль із державною охороною. Сусіди Шокіна розповіли ТСН, що поліцейська машина під його будинком відучора.  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: