Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Підозрюваного у незаконному збагаченні одіозного Кулика призначили у ГПУ

У суді триває розгляд його справи.

Костянтина Кулика звільнено з посади прокурора АТО і призначено заступником начальника департаменту Департаменту міжнародно-правового співробітництва.

Про це інформує "Українська правда" із посиланням на прес-секретаря генерального прокурора Ларису Сарган.

За словами Сарган, призначенню Кулика в ГПУ передувало його звільнення з посади прокурора АТО. САП та НАБУ підозрюють Кулика у "незаконому збагаченні". Справу передано до Голосіївського суду.

"Якщо в суді буде доведено його провину, то буде відповідна реакція з боку Генпрокуратури", - зауважила Сарган.

Голова ГПУ Юрій Луценко назвав звинувачуваного у незаконному збагаченні прокурора Костянтина Кулика ефективним працівником. 

Кулик звинувачується у незаконному збагаченні. Зокрема, встановлено, що він придбав квартири в центрі Києва, які зареєстрував на свою цивільну дружину й матір, й паркомісця. Ці активи не відображені у декларації чиновника. Крім того, прокурор сил АТО не вказав у декларації за 2013 рік авто Toyota Land Cruiser 100, яким він почав користуватися у 2010 році на підставі довіреності, виданої Володимиром Жиліним – батьком одного з лідерів терористичної організації "Оплот" Євгена Жиліна.

4 липня Солом'янський районний суд Києва обрав військовому прокурору Костянтину Кулику запобіжний захід – особисте зобов'язання, згідно з яким йому не можна було виїжджати за межі Києва і він мав з'являтися до слідчого за першим викликом. 13 липня, Кулика поновили на посаді рішенням Апеляційного суду.  У жовтні минулого року Кулик отримав обвинувальний акт.

Відео Наступне засідання щодо справи прокурора Кулика відбудеться, коли оберуть нову колегію суддів

Залиште свій коментар

Вибір редакції