Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко пішов на сцену Зеленського під час дебатів

Жеребкуванням перше слово залишилось за Зеленським.

Президент України Петро Порошенко попри дві встановлені сцени покинув свою позицію та пішов на сцену до Володимира Зеленського.

Таким чином чинний президент порушив регламент та домовленості щодо проведення дебатів. Щоправда, раніше штаб Порошенка наполягав на тому, щоб кандидати виступали на одній сцені.

Зазначимо, що під сценою Порошенка зібралось набагато більше людей. Згідно з жеребкуванням, перше слово дісталось Зеленському. Регламент передбачає вступне слово від кожного, а потім запитання від ведучих до 1 хвилини та відповідь кандидата – до 4 хвилин, по три запитання отримає кожен кандидат.

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Увечері стали відомі результати екзит-полів - згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За даними обробки 100% електроних протоколів ЦВК Зеленський набрав 30,24%, а Порошенко - 15,95%  голосів виборців. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати. 

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський" і висунув низку умов. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента. 

15 квітня у штабі Порошенка повідомили, що між представниками НСК "Олімпійський" і штабами кандидатів досягнуто домовленості про оренду стадіону для проведення дебатів 19 квітня. Увечері того ж дня Зеленський записав нове відеозвернення, в якому розповів про старт розповсюдження квитків на дебати. 

Детальніше у нашій інтерактивній хроніці: 

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції