Порошенко повторно здав аналізи на "Олімпійському", результати обіцяють наступного тижня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Цього разу результати будуть від асоціації VADA.

10 квітня кандидат у президенти Петро Порошенко здав аналізи представникам антидопінгової асоціації VADA. Для цього вони спеціально приїхали до Києва.

Це відбувалось на НСК "Олімпійський".

Він розповів, що процедура затягнулась через паперову роботу - заповнення даних і тому подібного "відповідно до високих стандартів", які мають забезпечити прозорість тестів та довіру до них. 

"Це не забаганка, а абсолютно необхідна процедура", - заявив президент. Він наголосив, що не вважає процедуру принизливою для себе, й навіть навпаки - обов'язковою.

Окрім цього, Порошенко натякнув на сумніви щодо закладу, де здавав аналізи кандидат у президенти Володимир Зеленський. "Аналізи мають здаватися не в лабораторії, що належить другові чи прихильнику, тим більше, що власник є громадянином РФ", - сказав він.

За словами президента, вартість тестів він не знає - платив за них не сам. Про це порадив запитати в експертів. Для визначення результатів тесту потрібно від 48 до 72 годин, тож на результати слід очікувати наступного тижня, уточнив Порошенко. 

Як відомо, раніше боксер, екс-чемпіон світу Володимир Кличко закликав кандидатів на пост президента Петра Порошенка і Володимира Зеленського в другій половині дня середи, 10 квітня, прибути до НСК "Олімпійський" і здати аналізи представникам VADA.

Президент та засновник VADA доктор Маргарет Гудмен заявила, що її фахівці матимуть за честь допомогти Зеленському та Порошенку "продемонструвати чистоту змагань і чесність їхньої політики".

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Увечері стали відомі результати екзит-полів - згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За даними обробки 100% електроних протоколів ЦВК Зеленський набрав 30,24%, а Порошенко - 15,95%  голосів виборців. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати. 

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський" і висунув низку умов. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента. 

Детальніше у нашій інтерактивній хроніці: 

Залиште свій коментар

Вибір редакції