Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко схвалив зміни до закону про підтримку чорнобильців

Закон передбачає виплату пенсій овдовілим подружжям чорнобильців незалежно від причини смерті.

Президент України Петро Порошенко підписав Закон "Про внесення змін до статті 54 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Підписав закон, який ліквідує будь-які бюрократичні складнощі у соціальному захисті чорнобильців та їх сімей. Українська влада зробила багато для забезпечення радіаційної безпеки, але ми не маємо забувати і про людей", – заявив Порошенко.

Зазначається, що відповідний закон встановлює з 1 січня 2018 року право на призначення пенсії дружинам або чоловікам учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1 категорії у зв'язку з втратою годувальника.

За словами президента, "це – один із важливих етапів посилення захисту постраждалих від Чорнобильської катастрофи".

Нагадаємо, від 1 травня, мінімальний розмір пенсійної виплати інвалідам війни 1-ї групи з травня складає 3 739,2 гривні, 2-ї групи - 3 345,6 гривні, 3-ї групи - 2 952 гривні, учасникам бойових дій - 2 164,8 гривні.

Мінімальна пенсійна виплата інвалідам Чорнобильської АЕС 1-ї групи тепер становить 3 739,2 гривні 2-ї групи - 3 345,6 гривні, 3-ї групи - 2 952 гривні. Мінімальний розмір пенсії шахтарів з травня становить 3 936 гривень. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції