Порошенко зателефонував Трампу і запросив до України

Президент України наголосив на важливості продовження рішучої підтримки Києва з боку Вашингтона.

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з новообраним президентом США Дональдом Трампом.

Про це повідомляє прес-служба глави української держави.

Порошенко привітав Трампа з перемогою на виборах та запевнив у готовності до активного співробітництва з новою адміністрацією президента США в інтересах зміцнення стратегічного партнерства.

Окрім того, президент України наголосив на важливості продовження рішучої підтримки Києва з боку Вашингтона у протидії російській агресії та здійсненні необхідних реформ.

Порошенко і Трамп домовилися про продовження контактів, в тому числі про проведення двосторонньої зустрічі. Український президент запросив обраного лідера США здійснити візит в Україну у зручний час.

Чи обрали б українці Трампа: експеримент Грошей

Хвиля протестів накрила Сполучені Штати. Вийти на вулиці американців змусили результати президентських виборів. Ми проведемо власний експеримент на звичайних українцях, який розкриє секрет перемоги скандального бізнесмена. Трамп повів за собою звичайний робочий клас. Наш експеримент доводить - як не дивно, риторика нового президента Америки, якщо відкинути його проросійські гасла, близька не лише американським роботягам, але й пересічним українцям.

Нагадаємо, 14 листопада президент Росії Володимир Путін провів телефонні переговори з новообраним президентом США Дональдом Трампом. Російський лідер знову привітав республіканця з перемогою на виборах. Серед тем, які обговорили сторони — відносини Росії і США та врегулювання конфлікту в Сирії.

На офіційному сайті перехідної адміністрації Трампа за підсумками розмови заявили, що майбутній лідер США  "з нетерпінням чекає на міцні відносини з Росією".

Вперше після перемоги на президентських виборах Трамп поговорив телефоном з Путіним

 За інтерпретацією Кремля, розмова відбулася за взаємною домовленістю. Говорили про кепський стан американсько-російських відносин й наче погодилися активно співпрацювати, аби їх поліпшити. Також у Москві запевняють, Путін та Трамп домовилися підтримувати зв'язок телефоном та у майбутньому організувати спільну зустріч. Та у команді Трампа телефонну розмову прокоментували інакше, значно стриманіше. Кажуть, вона відбулася за ініціативи Путіна.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: