ПР звинуватила противників закриття ЕХ.UA в кібертероризмі

Дата публікації
Перегляди
4561
Поділитись:
WhatsApp
Viber
ПР звинуватила противників закриття ЕХ.UA в кібертероризмі

Закриття EX.UA викликало "революцію" не тільки в Мережі, а й на вулицях / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Партія регіонів поскаржилася СБУ та Генпрокуратурі на хакерів, які на знак протесту атакували на державні сайти.

Партія регіонів попросила Генпрокуратуру та СБУ провести ретельне розслідування хакерських атак на їхній офіційний сайт та сайти державних органів.

У заяві прес-служби ПР інтернет-користувачів, які в такий спосіб виступили проти закриття ЕХ.UA, називають "кібертерористами".

"Очевидно, мета у цих деструктивних сил - одна: методом інформаційного тероризму створити в інтернет-співтоваристві хаос.. ...Ідеологія цих кібертерористів - свавілля, хижацтво і злодійство. Їхні методи – піратство, грабіж і беззаконня", - заявили в ПР.

У партії влади вважають, що причина подібних протиправних дій – це "небажання окремих груп користувачів дотримуватися законних прав авторів, і насамперед - українських авторів - поетів, композиторів, співаків, журналістів".

Нагадаємо, закриття найбільшого українського файлообмінника ЕХ.UA викликало масове обурення користувачів. Ця подія в соцмережах обговорювалася у 10 разів більше, ніж ув'язнення екс-прем'єрки Юлії Тимошенко.

Щоб висловити свій протест, люди домовилися про масовану DDoS-атаку, внаслідок якої почали працювати з перебоями та періодично "лягати" сайти МВС, президента, Кабміну, СБУ та Партії регіонів.

Ввечері 1 лютого адміністрація ЕХ.UA на сторінці у Facebook попросила своїх прихильників не нападати на сайти держустанов.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4561
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація