Президент переконаний, що санкції проти РФ потрібно продовжити

Він розповів про спеціальне засідання РНБО щодо санкцій.

Президент України Петро Порошенко наголосив на важливості та необхідності продовження санкцій проти Росії.

Про це йдеться на сайті глави держави.

Лідер країни повідомив, що за узгодженою позицією з урядом у найближчі дні буде проведено спеціальне засідання Ради національної безпеки і оборони України, яке буде присвячене санкціям проти окремих юридичних і фізичних осіб РФ.

"Робиться це в чіткій координації з нашими партнерами з  Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та партнерами по міжнародної коаліції на підтримку України", - зазначив президент під час засідання Ради національної безпеки і оборони України.

Нагадаємо, Сполучені Штати розшили санкції проти Росії через агресію в Україні. У документі Міністерства торгівлі опинилося понад вісім десятків компаній із Росії, Індії, Гонконгу та Криму. Зокрема, у списку - більше півсотні фірм, підконтрольних "Газпрому", та 11 виробників електроніки, яку можуть використовувати військові.

Окрім цього, ЄС подовжить санкції проти Росії через війну на Донбасі. Європейський Союз ухвалив рішення подовжити ще на півроку санкції, застосовані до 146 громадян та 37 компаній через порушення територіальної цілісності і суверенітету України.

ВідеоПорошенко назвав фінансові санкції проти Росії ефективними

Залиште свій коментар

Наступна публікація