Путін готовий обговорювати із Зеленським Крим

Путін готовий обговорювати із Зеленським Крим

ТСН.ua

Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков зазначив, що "якщо обговорювати щось інше, а не те, що Крим - регіон Російської Федерації, то ніхто не буде це обговорювати".

Президент Росії готовий обговорювати з Володимиром Зеленським Крим в контексті прикордонного співробітництва щодо лінії регіонів двох країн.

Про це прессекретар Путіна Дмитро Пєсков заявив в ефірі телеканалу "Росія-1" у програмі "Москва. Кремль. Путін", відповідаючи на питання журналіста.

"Наші українські візаві, наприклад, кажуть: ми будемо обговорювати Крим. Але якщо обговорювати Крим в плані розвитку прикордонного співробітництва, а Росія має прикордонне співробітництво по лінії регіонів з зарубіжними країнами, - якщо в цьому плані, то я впевнений, що Путін буде готовий", - сказав Пєсков.

При цьому він додав, що "якщо обговорювати щось інше, а не те, що Крим - регіон Російської Федерації, то ніхто не буде ніколи ні з ким це обговорювати". Представник Кремля нагадав, що "в конституції чорним по білому написано, що це кримінальний злочин - говорити про відчуження територій Російської Федерації".

Нагадаємо, у Кремлі відповіли на санкції України щодо російських телеканалів. РФ заявила, що рішення про санкції "не в площині підготовки зустрічі двох президентів".

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Наступна публікація