Парламент не дав згоду на притягнення до відповідальності Лозового

Рішення не підтримала більшість присутніх у залі. 

Верховна Рада не дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Андрія Лозового від фракції "Радикальної партії Олега Ляшка".

За відповідне рішення проголосувало 177 народних депутатів.

Тож Рада фактично не підтримала зняття депутатської недоторканності з нардепа. 

"Я, як людина чесна, вніс у декларацію все... Я нікому зла не бажаю. Бог мені свідок, я сьогодні поставив свічку за ваше здоровя і по-християнськи вас (генпрокурора Юрія Луценка) уже пробачив, попросив Бога, щоб дав вам мудрості", - заявив Лозовий.

На думку нардепа, Луценко мститься "Радикальній партії", яка не голосувала за його призначення та за ініціативи генпрокурора.

За словами ж генпрокурора, Лозовий досі не пояснив, звідки у нього взялися захмарні статки.

"Я не боюсь ваших подань, я не боюся тюрми. Я знаю, що на нашому боці правда, що на нашому боці Господь. Я знаю, що я чесний перед Господом та перед законом, на відміну від вас, Юрій Віталійович", - заявив нардеп перед початком голосування.

Нагадаємо, ГПУ звинуватила нардепа Лозового в ухилянні від сплати податків на майже два мільйона гривень. За версією ГПУ, статки нардепа за 2015 рік значно перевищують його офіційний дохід і податку з них Лозовой не заплатив.

Своєю чергою нардеп всі звинувачення спростовує. Він заявив, що генпрокуратура займається політичним шантажем. 

ВідеоПроти нардепа Лозового розглянуть подання на зняття недоторканності

Залиште свій коментар