Рада змінила територіальний устрій частини Луганщини

За відповідне рішення проголосували 236 народних депутатів.

Сьогодні під час позачергового засідання Верховної Ради народні депутати проголосували за введення змін до адміністративно-територіального устрою частини Луганської області.

Постановами передбачається змінити межі Перевальського, Попаснянського, Новоайдарського і Слов'яносербського районів Луганщини. Під час засідання у Раді був присутній глава Луганської ОДА Геннадій Москаль. Він закликав народних обранців проголосувати на підтримку вказаного документу і нардепи віддали за нього 236 голосів.

Проектами передбачено передати в адміністративне підпорядкування Новоайдарського району  місто Щастя Жовтневого району Луганської міської ради; села Трьохізбенка та Кримське Слов'яносербського району, в адміністративне підпорядкування Попаснянського району; міста Гірське та Золоте, селища міського типу Тошківка та Нижнє, які на цей час адміністративно підпорядковані Первомайській міській раді; селище міського типу Новотошківське, яке на цей час адміністративно підпорядковане Кіровській міській раді; селище міського типу Чорнухине, яке на цей час перебуває у складі Перевальського району.

На сьогодні міста та селища, про які йдеться в постановах, перебувають під контролем української влади, але не в змозі реалізовувати свої повноваження в повному обсязі.

Нагадаємо, раніше Світовий банк виділив Луганщині 20 мільйонів євро. Гроші мають витратити на відновлення та побудову лікарень та поліклінік. 

ВідеоДепутати змінили територіальний устрій частини Луганщини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: