Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Микола Катеринчук здає квартиру у обідраному будинку, а його бабуся живе в неймовірно красивому маєтку.

Народний депутат та майбутній кандидат в мери Києва Микола Катеринчук може виявитися безхатченком. Свою квартиру в обідраному будинку він здає, а в прекрасному заміському будинку живе його бабуся. Сам же політик володіє лише гаражем. Звісно, якщо вірити його декларації про доходи, йдеться в сюжеті Грошей.

Будинок, який Катеринчук називав своїм домом, знаходиться у жахливому стані. Розбиті вікна, темний ліфт, прорвані труби – все це прикрашає оселю можливого градоначальника. Але сусіди переконують, що Катеринчук давно переїхав у заміський дім.

"Він побудував будинок під Києвом та переїхав звідси", - розповіла сусідка Катеринчука. У будинку кажуть, що політик здає свою квартиру.

Журналістам вдалося знайти будиночок політика, обличчя якого заполонило всі білборди столиці. У селі Проців місцеві жителі та охорона інших не менш розкішних маєтків радо показують дорогу до помістя Катеринчука. Але там вимагають покинути територію та не дають поспілкуватися з можливим мером столиці.

Відео Журналісти знайшли маєток "бабусі Катеринчука"

"Він тут не живе! Їдьте звідси, бо я зараз охорону викличу!" - погрожувала журналістам жінка з маєтку.

Сам політик переконує, що "будиночок" йому не належить. Мовляв, це власність його бабусі.

"Це не мій будинок – це будинок бабусі", - заявив Катеринчук, але відмовився зустрітися з журналістами попри всі їхні спроби.

Де ж живе політик, якщо маєток не його, а квартиру він здає – залишається питанням.

Нагадаємо, що Тягнибок будує розкішний маєток у заповіднику. До нього можна доїхати через глухий і заповідний ліс новенькою асфальтованою дорогою. При в'їзді до ділянки встановлений шлагбаум, а навколо є таблички "Заповідник "Стугна". Інформацію про те, що в цьому районі саме будується лідер "Свободи" підтвердили місцеві мешканці і навіть виконроб Тягнибока.

Залиште свій коментар

Вибір редакції