Розшукуваний екс-віце-спікер Калєтнік подає до суду на ГПУ – адвокат

Дата публікації
Перегляди
502
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Розшукуваний екс-віце-спікер Калєтнік подає до суду на ГПУ – адвокат

Калєтнік скаржиться на бездіяльність ГПУ / Фото: УНІАН

Колишній парламентарій звинувачує правоохоронців у службовій недбалості.

Екс-віце-спікер парламенту Ігор Калєтнік, підозрюваний в ухваленні"диктаторських" законів 16 січня, подасть до суду на Генпрокуратуру за бездіяльність. Про це повідомив його адвокат Ігор Фомін в інтерв'ю ТСН.uа.

За словами адвоката, Генпрокуратура не ухвалює щодо Калєтніка жодного рішення: не закриває справу та не передає її до суду. А це заважає подальшому захисту.

"Ми можемо звернутися у Європейський Суд, тільки якщо справу розглянуто в нашому суді. А в нашому випадку Генпрокуратура позбавляє нас можливості розглянути справу в суді. Вона не приймає ніяких рішень, хоча вона зобов'язана робити це. Тому ми змушені ставити питання про злочин працівників прокуратури. А ми не можемо звернутися до суду, щоб отримати будь-яке рішення. Навіть якщо воно і не буде нас задовольняти, але дозволить нам звернутися до Європейського суду з прав людини", - зазначив Фомін.

В суд подадуть на заступника Генпрокурора Юрія Столярчука, який курує цей напрямок. За словами захисника, Інтерпол відмовився ставити в розшук Калєтніка, хоча на запитання де перебуває підзахисний, Фомін не став відповідати.

Читайте повне інтерв'ю: Адвокат Фомін: За іронією долі Януковича судять за одним з "диктаторських законів"

Нагадаємо, Ігорю Калєтніку інкримінують зловживання службовим становищем під час ухвалення "диктаторських законів" 16 січня. За словами Начальника управління спецрозслідувань Генпрокуратури Сергія Горбатюка, ініціатором прийняття цих законів є Віктор Янукович, а разом з Калєтніком у справі проходять екс-голова лічильної комісії парламенту Володимир Олійник, голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов і секретар рахункової комісії ВР комуніст Сергій Гордієнко.

Наступна публікація