Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Саакашвілі виправдався за критику МВФ

Саакашвілі виправдався за критику МВФ

Каже, що зараз в України немає альтернатив для співпраці.

Голова Виконавчого комітету реформ Міхеіл Саакашвілі виправдався за свої слова про те, що Україні потрібно відмовитися від кредитів Міжнародного валютного фонду.

"Деякі люди неправильно зрозуміли мою позицію щодо МВФ. Я неодноразово казав, що зараз в України немає альтернативи хорошої співпраці", - написав він, зазначивши, що особливо зараз, у часи кризи, Україні потрібні гроші. Водночас Саакашвілі наголосив, що МВФ відіграв важливу роль у просуванні низки необхідних реформ.

На думку політика, зараз Україна має зміцнювати зв'язки, які корисні для програми реформ, але рано чи пізно допомога МВФ буде більше не потрібна, "оскільки у нас будуть надійні фінанси та наша власна програма радикальних реформ". Скільки часу на це знадобиться, Саакашвілі не знає - можливо, кілька років. За його словами, говорити про будь-які спроби вийти з програми МВФ відповідає лише інтересам ворогів України.

Some people have not properly understood what My position on the IMF is. I’ve said many times that right now Ukraine has...

Опубліковано Mikheil Saakashvili Пʼятниця, 15 травня 2020 р.

Нагадаємо, учора, 14 травня Саакашвілі сказав таке: "Мені здається, що при всьому тому, що ми зараз зобов'язані співпрацювати з МВФ, ви подивіться, скільки вони нам грошей дають. Вони дають нам грошей рівно стільки, щоб ми просто розраховувалися за зовнішні борги. І ми через це змушені постійно ходити на уклін. Я в свій час в Грузії відмовився від послуг МВФ. Я думаю, що Україна сильна потенційно достатньо, щоб від цього відмовитися. Але звичайно, не з тією метою, щоб повернути старих злодіїв, а для того, щоб цивілізованим шляхом здійснити реформи і зміни. І в цьому сенсі у нас все ще попереду".

Залиште свій коментар

Вибір редакції