Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Савченко підтвердила зустріч із ватажками бойовиків – СБУ

Нардепа допитали слідчі відомства.

Народний депутат України Надія Савченко підтвердила, що зустрічалась у Мінську з ватажками бойовиків "ДНР" та "ЛНР" Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким.

Про це заявив керівник апарату СБУ Олександр Ткачук, посилаючись на дані слідчих відомства, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Вона підтвердила факт поїздки до Мінська і зустрічі з лідерами терористичних організацій "ЛНР" і "ДНР", - наголосив він.

Своєю чергою екс-представник України у політичній підгрупі на переговорах у Мінську Роман Безсмертний у коментарі "Еспресо" зазначив, що Кремль використовує Савченко.

"Одна з ролей у цьому процесі відведена, очевидно, пані Савченко. Ця фігура найбільш відома. Я би сказав, що в цьому випадку її використовують утемну. З іншого боку, закрита зустріч, яка в принципі не може бути закритою, бо там є така публічна особа, як Савченко. І зверніть увагу, жодного слова не сказано, що там були й інші люди, з якими велися розмови на цю тему", - зауважив він.

На думку Безсмертого, наразі розпочалася чергова фаза реанімації Мінська, до якої залучили нові обличчя.

"Я б назвав це операцією "Мінськ-3". Вже сьогодні зрозуміло, що переговори у Мінську, роль "нормандської четвірки" згасає, їх ледь-ледь утримують. Тому в цей процес включено нові фігури. Знаєте як в шахах, пішак доходить до краю і стає ферзем. Це і є спроба зіграти в таку комбінацію. На переговорах в Мінську була не тільки Савченко, а були також інші нові представники, інших груп - соціальних, суспільних, політичних", – сказав Безсмертний.

Нагадаємо, 11 грудня ЗМІ повідомили про таємні переговори народного депутата України Надії Савченко із ватажками терористичних угруповань "ДНР" і "ЛНР" у столиці Білорусі Мінську. Сама політик зустріч із бойовиками коментувати відмовилася.

Своєю чергою, головний "ЛНРівець" Ігор Плотницький підтвердив, що він і очільник "ДНР" Олександр Захарченко провели зустріч з нардепом Надією Савченко, під час якої обговорювали обмін полоненими за формулою "всіх на всіх".

"Це треба сприймати правильно, треба розуміти, що весь цей процес відбувається в рамках мінських переговорів", — сказав він.

У "Батьківщині" переговори свого депутата із бойовиками назвали неприпустимими. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції