Савченко вважає, що протримається ще чотири дні - Новіков

У неї вже суха шкіра, язик і ясна білі.

Адвокат Надії Савченко Ілля Новіков повідомив, що в української льотчиці і депутата вже помітні симптоми зневоднення. Вона вважає, що протримається ще чотири дні.

Про це захисник написав у Facebook.

"Вийшов з СІЗО від Надії Савченко. Аналізи їй останній раз робили 5 квітня, до початку сухого голодування. Нових відтоді не робили, на всі запити відповідають "за останніми аналізами показники в нормі". Хоча ні чорта вони не були в нормі вже тоді. Еритроцити не там і не ті. Начальник СІЗО полковник Калганов попередив її сьогодні вранці, що накаже годувати силою, якщо буде необхідність. У Надії щодо цього свої плани", - повідомив Новіков.

Також він розповів, що при ньому в кабінет заходив майор, який просив Надію підписати дозвіл передавати її медичні дані в МЗС РФ. Вона написала відмову ("щоб їм менше було про що брехати"). Дозволила надавати їх тільки адвокатам і українським консулам, зазначив Новіков.

Також адвокат розповів про стан льотчиці.

"Симптоми зневоднення вже помітні, шкіра у неї суха, язик і ясна білі. В камері цілодобове відеоспостереження. Щоб не давати приводу для спекуляцій ватним медіа, вона перестала користуватися душем і підходити до умивальника. Сама вважає, що протримається ще мінімум 4 дні. Розповів їй новини про процес переговорів між Москвою і Києвом з нею. Вони просуваються. Нам залишається чекати", - написав Новіков.

Вийшов з СІЗО від Надії Савченко. Аналізи їй останній раз робили 5 квітня, до початку сухе голодування. Нових з тих пір ...

Posted by Ілля Новіков on Friday, April 8, 2016

Як повідомлялося, 22 березня російський суд прийняв рішення засудити українську летчицю Надію Савченко до 22 років ув'язнення.

4 квітня Савченко остаточно відмовилася оскаржувати вирок російського суду, а російські медики заявили, що стан здоров'я ув'язненої дозволяє її етапувати. Вирок російського суду для української льотчиці набув чинності 5 квітня, а через день вона почала сухе голодування.

ВідеоНадії Савченко в СІЗО не надають жодної медичної допомоги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: