Савченко вважає, що протримається ще чотири дні - Новіков

У неї вже суха шкіра, язик і ясна білі.

Адвокат Надії Савченко Ілля Новіков повідомив, що в української льотчиці і депутата вже помітні симптоми зневоднення. Вона вважає, що протримається ще чотири дні.

Про це захисник написав у Facebook.

"Вийшов з СІЗО від Надії Савченко. Аналізи їй останній раз робили 5 квітня, до початку сухого голодування. Нових відтоді не робили, на всі запити відповідають "за останніми аналізами показники в нормі". Хоча ні чорта вони не були в нормі вже тоді. Еритроцити не там і не ті. Начальник СІЗО полковник Калганов попередив її сьогодні вранці, що накаже годувати силою, якщо буде необхідність. У Надії щодо цього свої плани", - повідомив Новіков.

Також він розповів, що при ньому в кабінет заходив майор, який просив Надію підписати дозвіл передавати її медичні дані в МЗС РФ. Вона написала відмову ("щоб їм менше було про що брехати"). Дозволила надавати їх тільки адвокатам і українським консулам, зазначив Новіков.

Також адвокат розповів про стан льотчиці.

"Симптоми зневоднення вже помітні, шкіра у неї суха, язик і ясна білі. В камері цілодобове відеоспостереження. Щоб не давати приводу для спекуляцій ватним медіа, вона перестала користуватися душем і підходити до умивальника. Сама вважає, що протримається ще мінімум 4 дні. Розповів їй новини про процес переговорів між Москвою і Києвом з нею. Вони просуваються. Нам залишається чекати", - написав Новіков.

Вийшов з СІЗО від Надії Савченко. Аналізи їй останній раз робили 5 квітня, до початку сухе голодування. Нових з тих пір ...

Posted by Ілля Новіков on Friday, April 8, 2016

Як повідомлялося, 22 березня російський суд прийняв рішення засудити українську летчицю Надію Савченко до 22 років ув'язнення.

4 квітня Савченко остаточно відмовилася оскаржувати вирок російського суду, а російські медики заявили, що стан здоров'я ув'язненої дозволяє її етапувати. Вирок російського суду для української льотчиці набув чинності 5 квітня, а через день вона почала сухе голодування.

Надії Савченко в СІЗО не надають жодної медичної допомоги

За словами Марка Фейгіна, Надія на другу добу сухого голодування вимагає, аби до неї допустили українських або німецьких медиків, утім марно. Адвокат порівняв слідчий ізолятор у Новочеркаську, де тримають Савченко, із ГУЛАГом. За його словами, у в`язниці турбуються лише про те, щоб ніхто нічого не дізнався.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: