Сестра Сенцова розповіла, як йому писати листи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ви не пишете собі, щоб поставити галочку, - підкреслила вона.

Сестра українського політв'язня Олега Сенцова повідомила, що її братові писати можна і потрібно. Мовляв, листування знову працює, але є деякі правила.

Про це вона написала у Facebook.

І ще раз. Олегу Сенцову писати можна і потрібно. Листування знову працює, але є деякі правила. Хлопців, пам'ятайте, що...

Опубліковано Натал'єю Каплан Четвер, 6 вересня 2018 р.

«Пам'ятайте, що всі листи проходять цензуру, вас будуть читати цензори. Олег дуже цінує особисті листи, напишіть, що відбувається довкола вас, у вашому місті, що ви відчуваєте, про що думаєте.

Про політику писати можна і потрібно! У Олега дуже уривкова інформація про те, що відбувається. Він дуже цікавиться, що відбувається в Україні, так і у світі теж. Але пам'ятайте, що ви пишете в Росію. Якщо ви хочете, щоб лист пройшов, ніяких "Крим - це Україна", там це розцінюють, як кримінальний злочин за статтею «екстремізм»», - додала вона.

Фотогалерея У Києві під російським посольством відбулась акція на підтримку Сенцова (8 фото)

«Будь ласка, утримайтесь від слова "тримайся". Олега це не підтримує, як і будь-які прояви жалю», - зауважила Каплан.

«Краще писати російською. До листів на будь-яких інших мовах, українською, англійською, німецькою, французькою або іншою потрібно нотаріально завірений переклад. Якщо для вас принципово писати іншою мовою, крім російської, вам потрібно йти до нотаріуса, простіше попросити когось написати від вас російською», - написала сестра Сенцова.

Мовляв, ви не пишіть собі, щоб поставити галочку, мовляв, що я це зробив, тому що так правильно, а живій людині, якій важко і який живе в певних рамках, які йому нав'язали.

«І не викладайте листи Олега в інтернет, його це ображає», - резюмувала його сестра.

Адреса для листів для Сенцова:

629400

Ямало-Ненецкий авт. округ, г. Лабытнанги, ул. Северная, 33, ФКУ ИК-8 УФСИН России по ЯНАО

Сенцову Олегу Геннадьевичу, 1976 г.р.

ВідеоПонад сто тисяч людей підписало петицію за звільнення Сенцова на сайті Білого дому

Уже більше ста тисяч людей підписалися за звільнення Олега Сенцова. Петиція на сайті Білого дому із закликом до уряду США використовувати всі важелі, щоби вимагати негайного звільнення Сенцова та інших політв'язнів, уже набрала необхідну кількість голосів. Створили її ще в серпні, але більше ніж половину підписів зібрали за останні три дні. 

Понад сто тисяч людей підписало петицію за звільнення Сенцова на сайті Білого дому

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою її припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Сенцов відмовився просити Путіна про помилування. За даними адвоката, у нього дуже низький пульс, анемія і проблеми з серцем, але від голодування відмовлятися він не збирається.

Залиште свій коментар

Вибір редакції