Шмигаль сказав, що не бачить підстав для відставки Авакова і пояснив чому

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Прем'єр каже, що Аваков дає раду зі своїми обов'язками.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль не бачить підстав для розмов про відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Очільник уряду вважає, що правоохоронна система зараз краще, аніж п'ять років тому.

Про це Денис Шмигаль сказав інтерв'ю виданню НВ.

"Він ефективно управляє великою правоохоронною системою. Вона сьогодні краща, ніж була п’ять років тому. На цей момент у мене немає підстав говорити про звільнення або відставку міністра внутрішніх справ. Якщо буде підстава для відставки будь-якого з міністрів або прем'єра, я це прийму від суспільства, від Верховної Ради і президента", - сказав Шмигаль.

Прем'єр зазначив, що є певні резонансні сплески, які обурюють або лякають суспільство. Але, Шмигаль зауважує, що люди не звертають уваги на щоденну роботу міністерства в цілому. І "це величезна армія - понад 300 тисяч осіб. Ними потрібно керувати, їх координувати".

Крім того, він каже, що МВС - складна структура, а посада міністра пов’язана з розкриттям злочинів і Аваков, із слів Шмигаля, виконує обов’язки міністра.

"Він уже пройшов не один уряд", - висловився Шмигаль.

Нагадаємо, 17 червня, Комітет Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності рекомендував парламенту включити до порядку денного сесії проєкт постанови про звільнення Арсена Авакова з посади міністра внутрішніх справ України.

Своєю чергою, президент Володимир Зеленський сказав, що у разі, якщо роботою Авакова буде незадоволена велика частина депутатів, то питання про його відставку може розглядатися.  

Відео До Ради внесли постанову про звільнення міністра МВС Арсена Авакова

Відставки Арсена Авакова вимагали на вуличній акції, а от у залі Ради готових зіпсувати стосунки з могутнім міністром внутрішніх справ виявилось небагато. Там від Авакова вимагали максимум вибачень. Міністр обіцяв: у Нацполіції запровадять відеофіксацію допитів та ретельніше виявлятимуть потенційних перевертнів у погонах.  

До Ради внесли постанову про звільнення міністра МВС Арсена Авакова

Залиште свій коментар

Вибір редакції