Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Симоненко каже, що українці не голодують завдяки китайським комуністам

Лідер комуністів зазначив, що виборці не правильно зрозуміли їхнє основне гасло - "Повернемо країну народу".

Лідер Комуністичної партії Петро Симоненко заявляє, що саме завдяки комуністам і комуністичній державі Китай українці мають можливість харчуватися і одягатися.

Про це він сказав в інтерв'ю 5 каналу.

"Якщо б не комуністичний Китай, то голі й босі українці ходили б, тому що європейську продукцію за такою ціною вони б не купували. А сьогодні годують, взувають і одягають громадян України китайські комуністи", - сказав він.

Разом з тим Симоненко зазначив, що виборці, які підтримали Компартію на виборах у Верховну раду, не правильно зрозуміли їхнє основне гасло - "Повернемо країну народу".

За словами комуніста, повертати країну повинні самі люди.

"Ми запропонували програму, в якій є відповіді на всі питання, які хвилюють наших громадян. І гасло, з яким ми йшли, - це чесне гасло - Повернемо країну народу. І ми запропонували трудівникам боротися за те, щоб країна належала їм. Не всі це зрозуміли. І для нас це ускладнює питання повернення країни народу", - сказав Симоненко.

Відповідаючи на питання, як можна відібрати країну в олігархів, яких сама ж Компартія і підтримує, Симоненко відповів:

"Я думаю, що унікальний приклад комуністичного Китаю сьогодні дає відповіді тим, хто сумнівається. В Україні відкидають людей від Компартії тим, що говорять про минуле".

"Але ніхто не хоче говорити, що сучасні комуністи в Китаї зробили те, що комуністична держава Китай є супер-державою. Американці визнають, що через 5-10 років це буде найпотужніша держава у світі", - підсумував Симоненко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції