Син Герман намагався підкупити журналіста - ЗМІ

Дата публікації
Перегляди
5171
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Син Герман намагався підкупити журналіста - ЗМІ

Син Герман Микола хотів купити фото, на якому вони з матір'ю сідали в Mercedes / Фото: Сегодня

Чоловік нібито не хотів, щоб у пресі з'явилися фотографії машини, у яку він сідав.

Син радника президента Ганни Герман нібито пропонував журналісту 500 доларів за те, щоб той не оприлюднював зображення машини, у яку він сідав. Про це повідомляє "Обком", журналісту якого й пропонувалися гроші.

Як повідомляється, кореспондент записав на відео, як Герман з сином Миколою після з'їзду партії в суботу сідали в Mercedes "кубик". Після цього Микола підійшов до журналіста.

"Людина, яка підійшла, разюче - як дві краплі води – була схожа на Миколу Германа. Ті ж риси обличчя, той же темний піджак, дорога краватка й ефектні туфлі", - заявив кореспондент "Обкому".

Чоловік назвався Колею і повідомив, що хотів би одержати фото, які були зроблені. У відповідь журналіст запитав: "А для чого це Вам? Ви б не хотіли, щоб ці матеріали з'явилися в пресі?"

"Ну, у цілому, так", - зазначив Микола, додавши, що це не його машина.  "І не хотілося б, щоб... Ви запишете телефон помічника?.. Щоб передати фото", - сказав він

При цьому Микола взяв у кореспондента блокнот, ручку й нібито щось швидко начертав на тій же сторінці, де був записаний номер телефону, зазначає видання. Коли кореспондент подивився в блокнот, він побачив поруч із телефонним номером помічника напис маленькими цифрами "500$".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5171
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація