Ситник пояснив, чому вночі їздив додому до Порошенка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Керівник НАБУ запевняє, що розмова стосувалася створення Антикорупційного суду.

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник запевняє, що його нічний візит додому до президента України Петра Порошенка ніяк не вплинув на роботу НАБУ.

Про це Ситник сказав в ефірі "Громадського".

Він уточнив, що під час цієї зустрічі вони обговорювали створення Антикорупційного суду.

"Глава держави запросив на розмову і якраз розмова стосувалась Антикорупційного суду. Це суд, який напряму стосується Антикорупційного бюро. І це стосується тієї проблеми, про яку ми говоримо два роки. Навіть на війні вороги сідають за стіл переговорів. У цьому випадку була дискусія спірна", — зазначив Ситник.

Директор НАБУ уточнив, що крім приватної розмови, також були переговори на рівні Адміністрації президента.

На запитання про репутаційні наслідки через візит директора НАБУ, який приїжджає вночі до приватного будинку президента, Ситник зазначив:

"Це не був таємний візит. І те, що це може стати відомо, звичайно, я це допускав. Чому стало відомо саме зараз, а це було достатньо давно… Важливо, що на роботу НАБУ це не вплинуло, запитайте будь-якого детектива", - відповів Ситник.

Результатом цієї зустрічі стало ухвалення парламентом закону про Антикорупційний суд і президент вплинув на рішення парламенту, зазначив директор НАБУ.

"У мене була тет-а-тет зустріч з президентом України з приводу Антикорупційного суду. НАБУ не має права законодавчої ініціативи і ми знаємо, давайте будемо відверті, що в парламенті президент має якщо не визначальне, то один з визначальних впливів. Була певна дискусія. Вона закінчилась тим, що все ж таки закон був прийнятий", — сказав Ситник.

Наступного разу директор НАБУ, скоріше за все, не поїде на зустріч до приватного будинку президента.

"Мабуть, уже ні. Виходячи із такої реакції, мабуть, ні", — додав директор НАБУ.

Загалом, Ситник по роботі зустрічався з Порошенком , за його словами, 12-14 разів.

Раніше Ситник повідомив, що Верховна Рада розміняла Антикорупційний суд на аудитора для НАБУ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції