Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ситуацію на Донбасі контролює лише Росія – Волкер

Ніякі "ДНР" чи "ЛНР" не є самостійними гравцями – всі рішення приймають у Кремлі.

Російська Федерація повністю контролю ситуацію на окупованій частині українського Донбасу. Про це на брифінгу у Вашингтоні заявив спеціальний представник Державного департаменту США у справах України Курт Волкер, інформує УНІАН.

Заява пролунала у відповідь на репліку російських журналістів про те, що ситуація на Донбасі може бути внутрішньою суперечкою України. "Це не внутрішній конфлікт. Це не етнічний конфлікт. Це не конфлікт корінного народу. Це конфлікт, де в східній частині ви маєте ситуацію, при якій на 100% від російського командування і контролю залежить те, що там відбувається", - пояснив представник Держдепу і додав, що серед місцевих були найняті люди для бойових дій та роботи в окупаційних адміністраціях, однак керівна роль Москви збережена. "Але це управляється Росією, і тому тут відповідним співрозмовником є ​​Росія", - підкреслив Волкер.

ВідеоКурт Волкер проведе закриту зустріч з президентом України

Він акцентував, що саме Росія є тією стороною, яка приймає рішення щодо ситуації в регіоні. "І я вважаю, що в цьому напрямку я повинен зосередити зусилля США – безпосередньо  вступити в контакт з Росією", - заявив спецпредставник США. Американець додав, що згоден відвідати Донецьк і Луганськ, якщо там будуть забезпечені умови безпечного перебування для всіх без винятку жителів – як російськомовних, так і україномовних. "Коли мінські угоди будуть виконані, а суверенітет України буде відновлений, я з радістю здійснив би візит як в Луганськ, так і Донецьк", - пояснив Волкер.

Як повідомлялося, спеціальний представник США по Україні Курт Волкер і радник президента Росії Владислав Сурков зустрінуться 13 листопада у столиці Сербії Белграді. Про це Волкер повідомив журналістам у п’ятницю, 3 листопада

Залиште свій коментар

Вибір редакції