Справа Корбана. Як відбувається суд над політиком

Засідання Дніпровського районного суду Києва було з бійками, молитвами та викликом поліції.

Сьогодні в Дніпровському суді Києва розглядають клопотання Генпрокуратури про зміну лідерові партії УКРОП Геннадію Корбану запобіжного заходу – з домашнього арешту на тримання під вартою.

До того Корбан перебував у Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. Амосова, де йому напередодні через загрозу інфаркту зробили операцію. Лікарі наполягали, що лідер УКРОПу потребує госпіталізації. Утім, сьогодні в обід суд вирішив, що підозрюваний, попри очевидні проблеми зі здоров'ям, таки має бути присутнім у суді особисто.

Про це йдеться в сюжеті спецвипуску ТСН.

Слухання справи Корбана про зміну запобіжного заходу з цілодобового домашнього арешту на тримання під вартою у Дніпровському райсуді столиці відбувається другий день поспіль. Суддя – скандально відомий Микола Чаус. Він відзначився репресіями проти автомайданівців і за це нині перебуває під слідством. Засідання одразу розпочинається на підвищених тонах.

Прокуратура заявляє, що розглядати її клопотання без присутності в залі суду Корбана не можна. Те, що його вчора ввечері прооперували, до уваги не беруть.

Адвокати Корбана кажуть, що їхньому підзахисному стало гірше. Він госпіталізований і за станом здоров'я не може прибути до суду.

Після годинної перерви суддя зачитує рішення. Нардепи реагують емоційно. В суддю летять пляшки. Суддя продовжує зачитувати рішення – доставити Геннадія Корбана в суд о 14:00. Микола Чаус вийшов із зали під крики: "Ганьба!".

Рішення суду виконала прокуратура столиці. Столична прокуратура у палаті хворого зачитала рішення суду про його негайне доправлення на засідання. Геннадія Корбана вивозили з лікарні на інвалідному візку під крапельницями.

Адвокати розцінили доставлення Корбана до суду як замах на вбивство, викликали поліцію на написали заяву.

Стан здоров'я Корбана значно погіршився після транспортування до суду. Відтак захист політика просить суд відкласти розгляд клопотання Генпрокуратури про зміну йому запобіжного заходу з домашнього арешту на тримання під вартою. Суд відправився у дорадчу кімнату.

Як Геннадія Корбана доставляли до Дніпровського районного суду

Лідера партії "УКРОП" Геннадія Корбана доставили в інвалідному візку до зали судових засідань для розгляду клопотання прокуратури про зміну запобіжного заходу з домашнього арешту на утримання під вартою.

Корбана у візку та під крапельницею доставили до суду

Засідання Дніпровського районного суду Києва з бійками, молитвами та викликом поліції. У ці хвилини  в залі суду розглядають клопотання Генпрокуратури про зміну лідерові  партії "УКРОП" Геннадію Корбану запобіжного заходу з домашнього арешту на тримання під вартою.   

Який стан здоров'я Геннадія Корбана

У клініці імені Амосова, лідеру партії "УКРОП" напередодні через загрозу інфаркту зробили операцію. Столична прокуратура у палаті хворого зачитала рішення суду про його негайне доправлення на засідання. Геннадія Корбана вивозили з лікарні на інвалідному візку під крапельницями.

Рішення про чергове затримання Корбана виносив скандальний суддя Микола Чаус

Рішення про чергове затримання Геннадія Корбана і примусову доставку його до суду на медичну експертизу до Києва виносив скандальний суддя Микола Чаус. Адвокати вже давно називають його одним із головних фальсифікаторів справ у столиці. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: