Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США виділять більше $ 300 млн для української армії

Про це розповів посол США Джеффрі Пайєтт.

США у 2016 році нададуть Україні допомогу для зміцнення безпеки на $ 335 млн. Про це повідомив посол США Джеффрі Пайєтт.

"Ми дуже пишаємося нашим надійним співробітництвом у сфері безпеки з Україною, що допомагає Україні підвищити здатність захистити себе. З початку конфлікту на сході України в 2014 році США виділили понад $ 266 млн для сприяння зміцненню безпеки України, на те, щоб допомогти українським силам краще контролювати і захищати свої кордони, працювати більш ефективно і безпечно, захищати суверенітет України. Ми очікуємо, що в 2016 році на сферу безпеки буде додатково виділено допомогу в приблизно $ 335 млн ", - зазначив він в інтерв'ю агентству Інтерфакс-Україна.

Пайєтт зазначив, що американські тренери з Об'єднаної багатонаціональної підготовчої групи (JMTG-U) надають теоретичну і практичну допомогу воїнам української армії і новим українським силам спеціальних операцій за різними напрямками, включаючи медицину, стрілецьку підготовку, будівництво і демонтаж, знешкодження боєприпасів, і комунікації .

"З точки зору оснащення, йдеться про допомогу у вигляді бронежилетів, військової техніки, приладів нічного бачення і тепловізорів, медичному, важкому інженерному обладнанні, засобах комунікації, патрульних катерах, раціях, наметах і складних контр-мінометних і контр-батарейних радарах", - зазначив він.

Відповідаючи на запитання з приводу надання летального зброї, Пайєтт сказав: "Я вже багато разів говорив, що рішення про те надавати чи не надавати летальну допомогу Україні, буде прийматися у Вашингтоні".

Нагадаємо, Пентагон просить виділити в 2017 фінансовому році на військові витрати майже 600 мільярдів доларів через загрози від Росії, Китаю і бойовиків "Ісламської держави". У США хочуть в чотири рази збільшити обсяг фінансування, спрямованого на протистояння російському тиску в Європі, включаючи анексію Москвою українського півострова Крим.

Залиште свій коментар

Вибір редакції