Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд скасував мільйонну заставу Садовому

Новий запобіжний захід - особисте зобов'язання.

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду розглянула апеляцію мера Львова Андрія Садового й призначила новий запобіжний захід. Заставу в 1 млн 56 тис. 550 грн було скасовано. Натомість застосовано новий запобіжний захід - особисте зобов'язання до 20 січня 2020 року.

Садовий повинен прибувати до прокурорів і слідчих за кожною вимогою, а також утримуватися від спілкування зі свідками кримінального провадження.

У разі, якщо Садовий не виконувати зобов'язання, на нього можуть накласти штраф від 525 до 4,2 тис. грн.

Контролювати виконання особистих зобов'язань будуть детективи Національного антикорупційного бюро.

Водночас суд відмовив у задоволенні вимог Спеціалізованої антикорупційної прокуратури щодо збільшення до 50 млн грн застави Садовому.

Рішення апеліції. Наживо

Рішення апеліції. Наживо

Опубліковано Андрій Садовий Середа, 4 грудня 2019 р.

Як повідомлялося, 27 листопада в Києві Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід міському голові Львова Андрію Садовому у вигляді застави в 1 млн 56 тис. 550 грн. Мера підозрюють у зловживанні службовим становищем під час продажу землі. Слідчі твердять, що посадовці Львівської міськради за заниженою вартістю продали під будівництво індустріального парку землю, яка не належала громаді міста. І це завдало державі збитків у понад 90 мільйонів гривень. Садовий усе це спростовує, мовляв, намагалися наповнити міський бюджет, залучити інвесторів, і мали право для цього продати земельну ділянку. Справу називає політичною.

Також стало відомо, що Печерський районний суд Києва схвалив рішення зобов'язати Генеральну прокуратуру України розпочати розслідування кримінального злочину проти Садового, вчиненого щодо народного депутата Віктора Медведчука.

Відео Садовий називає справу проти нього політичною і спростовує факт зловживання владою

Він не задоволений ухваленим для нього запобіжним заходом - заставою у понад мільйон гривень. Прокуратура такому рішенню теж не рада, бо просила у десять разів більше. Напередодні Вищий антикорупційний суд цілий день визначав запобіжний захід для очільника Львова. Його підозрюють у зловживанні службовим становищем під час продажу землі.   

Садовий називає справу проти нього політичною і спростовує факт зловживання владою

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції