Зеленський попросив підтримки в релігійних лідерів України перед самітом у "нормандському форматі"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президента запевнили в молитвах за мир, але мир справедливий.

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із представниками Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій. Про неї повідомляє пресслужба Київської митрополії Православної церкви України.

Глава держави закликав церкви до підтримки мирних ініціатив української влади на переговорах лідерів країн "нормандського формату". "Ми – різні, у нас різні конфесії, церкви, мечеті, синагоги тощо. І це нормально, бо у нас велика, дуже гарна, іноді зі складнощами, але наша люба країна. Дуже вірю у вас", – сказав Зеленський.

Фотогалерея Зустріч Зеленського із керівниками церков і релігійних організацій України (9 фото)

У відповідь релігійні лідери запевнили президента у своїх молитвах та побажали благословення на переговорах. "Церкви мають великий потенціал, який потрібно використовувати у тих мирних ініціативах, які ви зараз виявляєте щодо завершення цієї страшної війни. Ми молимося за мир – за справедливий мир в Україні", - наголосив предстоятель ПЦУ митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

Також на зустрічі було піднято питання про захист від переслідувань українських вірян на окупованих Росією територіях Криму та ОРДЛО. Президентові передали прохання про доопрацювання схваленого парламентом минулого скликання законопроекту № 0931, в котрому релігійні діячі вбачають загрози обмеження конституційних прав на свободу совісті та свободу вираження поглядів. Зеленський запевнив у готовності до подальших зустрічей і розв’язання проблем.

Як повідомлялося, лідери партій "Європейська солідарність", "Батьківщина" та "Голос" закликали українців та громадські організації вийти у неділю, 8 грудня, на акцію на Майдані Незалежності. Відповідне звернення підписали Петро Порошенко, Юлія Тимошенко та Святослав Вакарчук. У зверненні трьох партій зазначається, що напередодні "нормандської зустрічі" необхідно нагадати владі про "червоні лінії" – вимоги українського народу, які ніхто не має права зігнорувати.

Плейлист 15 відео Шостий президент. Найважливіші укази та рішення Володимира Зеленського

Найважливіші укази та рішення 6 президента України Володимира Зеленського.

Шостий президент. Найважливіші укази та рішення Володимира Зеленського

Залиште свій коментар

Вибір редакції