Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сурков і Нуланд влаштували "мозковий штурм" через Україну

Політики шукали шляхи реалізації Мінських угод.

Помічник президента Росії Владислав Сурков, який зустрівся із заступником держсекретаря Вікторією Нуланд, назвав переговори "конструктивними і корисними".

"Відбулися досить ґрунтовні, конструктивні та корисні консультації. Це був свого роду "мозковий штурм" з пошуку компромісів для реалізації мінських угод", - розповів Сурков.

За його словами, про "конституційну реформу (в Україні - ред), безпеку і вибори висувалися ідеї, котрі можуть бути обговорені в контактній групі в "нормандському форматі".

Нагадаємо, що раніше делегації Росії та США, очолювані помічником президента РФ Владиславом Сурковим і помічником держсекретаря США з питань Європи та Євразії Вікторією Нуланд, залишили держрезиденцію під Калінінградом. 

Бесіда Суркова і Нуланд тривала в цілому близько 6 годин.

Нагадаємо, що зустріч помічника президента РФ і помічника держсекретаря США з питань Європи та Євразії відбувалася в держрезиденції в місті Піонерський під Калінінградом. Зустріч тривала в закритому режимі. За інформацією держдепу США, на ній обговорювалося питання про виконання Мінських домовленостей щодо України.

Як уже повідомлялося, у п'ятницю у Калінінградській області почалися переговори Нуланд з куратором війни на Донбасі Сурковим. Останнього не пустили в Литву, де перебувала з візитом Нуланд, оскільки чиновник перебуває в чорному списку ЄС.

Нагадаємо, що днями у Мінську відбулося перше цього року засідання Тристоронньої контактної групи, в ході якого сторони домовилися про "повне і беззастережне припинення вогню на Донбасі". Режим тиші мав початися "негайно". Проте бойовики продовжують ігнорувати домовленості і вчиняти десятки збройних провокацій проти сил АТО.

Так, за даними штабу АТО, тільки упродовж минулої доби, 14 січня, бойовики понад 60 разів порушили перемир'я та відкрили хаотичний вогонь біля Донецького аеропорту.

Відео Долю Мінських домовленостей обговорюють Нуланд та Сурков

Залиште свій коментар

Вибір редакції