Тимошенко відмовилася виїхати з колонії на лікування

Дата публікації
Перегляди
2255
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тимошенко відмовилася виїхати з колонії на лікування

Тимошенко знову відмовилася від лікування / Фото: УНН

Екс-прем'єру запропонували провести паравертебральну блокаду.

Екс-прем'єру Юлії Тимошенко, яка утримується у Качанівській колонії, відмовилася від проведення паравертебральної блокади за межами виправного закладу, в умовах медичної установи.

Про це у понеділок, 26 березня, повідомила Державна пенітенціарна служба.

26 березня о 17:00 годині лікарями МОЗ та ДПтС України Тимошенко було запропоновано провести блокаду згідно комплексного індивідуального плану лікування на базі діагностичного центру КЗОЗ "ОКЛ ЦЕМД та МК", де проводилось обстеження на попередніх етапах.

Крім того, Тимошенко запропонували провести блокаду також на базі ДП "Інститут патології хребта та суглобів ім.М.Сітенка АМН України", під контролем комп'ютерної томографії.

Читайте: У Качанівській колонії 150 жінок мають діагноз Тимошенко

"Однак, Тимошенко відмовилась. Також вона відмовилась підписати "Інформовану згоду на медичне втручання". Письмово засвідчити отримання цієї згоди Тимошенко теж відмовилась", - повідомили в прес-службі відомства.

Про це було складено відповідний акт.

"Лікарі МОЗ України у присутності начальника медико-санітарної частини Качанівської виправної колонії повторно попередили засуджену про її особисту відповідальність за стан її здоров'я в подальшому при відмові від рекомендованого лікування", - додали тюремники.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2255
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація