ТСН заскочила Саакашвілі у аеропорту Мюнхена

ТСН заскочила Саакашвілі у аеропорту Мюнхена

Дата публікації
Перегляди
11к
ТСН заскочила Саакашвілі у аеропорту Мюнхена

Політик розповів, що прямує до Брюсселя.

Сьогодні, 16 лютого, зранку екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі перебуває у аеропорту Мюнхена.  Журналісти ТСН випадково зустріли його в транзитному терміналі.

Політик був сам, без соратників та охорони. Вдягнений був у зім'яте пальто, джинси і кросівки з білою підошвою. На запитання, що він робить в Мюнхені, Саакашвілі відповів, що їде з Амстердама до Брюсселя. На запитання, чому він сам, відповів, що завжди ходить без охорони.

Зазначимо, що сьогодні в Мюнхені відкривається світовий форум із безпекових питань. 20 очільників держав та урядів, міністри оборони та головні дипломати країн у неформальній атмосфері мають обговорити головні виклики світу. Від України у роботі форуму візьмуть участь Петро Порошенко та Павло Клімкін. Президент України виступить із промовою сьогодні ввечері.

Саакашвілі без супроводу гуляє аеропортом Мюнхена

Саакашвілі без супроводу гуляє аеропортом Мюнхена

14 лютого у Нідерландах Міхеілу Саакашвілі видали документ, що дозволяє йому перебувати та працювати на території Євросоюзу.

Нагадаємо, 12 лютого в Києві лідера "Руху нових сил" Міхеіла Саакашвілі   затримали в ресторані "Сулугуні" на Музейному провулку. У Державній прикордонній службі наголосили, що політик порушив міграційне законодавство України і буде депортований до країни попереднього перебування. У підсумку Саакашвілі був доправлений до Польщі. 

Його перевозили літаком Beechcraft Premier I польської компанії "Джетсторі". Вартість перельоту склала 8,5 тисяч доларів. Процедур держзакупівлі послуги для транспортування політика в реєстрах немає.