У БПП озвучили ймовірних кандидатів на портфелі у Кабміні

Кононенко сумнівається, що ротація уряду відбудеться на черговому пленарному тижні. 

Представники парлментської фракції БПП наразі обговорюють кількох кандидатів на посади міністрів міністра інфраструктури, охорони здоров'я та першого віце-прем'єра.

Про це заявив нардеп та заступник голови фракції БПП "Солідарність" Ігор Кононенко.

За його словами, одним з кандидатів на посад віце-премєра є чинний заступник глави Адміністрації президента Віталій Ковальчук.

"Наразі ми на фракції обговорювали ще до Нового року кандидатуру пана Ковальчука на посаду першого віце-прем'єра", - цитує "Українська правда" слова Кононенка.

Також представник пропрезидентської фракції додав, що одним з кандидатів на пост глав МОЗу є Борис Тодоров – директор Інституту серця, а на крісло міністра інфраструктури претендує Павло Рябикін.

"На фракції ми обговорювали кандидатуру пана Рябикіна щодо можливого кандидата на посаду міністра інфраструктури. Але формалізованого рішення фракції щодо цих кандидатів немає. Ми знаємо, що йдуть дискусії щодо можливих кандидатур на посаду міністра охорони здоров'я на рівні фракції і з іншими фракціями ми обговорювали кандидатуру пана Тодорова - директора інституту серця", - додав Кононенко.

При цьому, нардеп висловив сумнів щодо обговорення ротації у Кабінеті міністрів на черговому пленарному засіданні Ради. 

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко заявляв, що допускає заміну деяких міністрів діючого уряду. Натомість у БПП привідкрили завісу над майбутніми змінами в уряді - в українському Кабміні планують об'єднати міністерства та перепризначити міністрів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: