Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У eBay пообіцяли не продавати речі з символікою "Л/ДНР"

Компанія прибере зі свого веб-сайту згадану продукцію.

Посольство України у США проінформувало, що eBay погодився припинити інтернет-торгівлю речами з символікою "ДНР".

Про це посольство повідомило у вівторок, 4 грудня, у Facebook.

"За результатами звернення посла України в США Валерія Чалого до керівництва компанії eBay Inc. з закликом зняти з веб-сайту ebay.com товари з символікою терористичних організацій "ДНР" та "ЛНР" посольство отримало офіційну відповідь, в якій чітко зазначено, що компанія здійснить необхідні заходи та прибере зі свого веб-сайту згадану продукцію, оскільки ці дві організації включені до санкційних списків США та ЄС, а гроші отримані від продажу вказаних товарів можуть бути використані для їх фінансової підтримки", - йдеться у повідомленні.

Посольство наразі очікує на відповідні кроки корпорації Amazon.

За результатами звернення Посла України в США Валерій Чалий (Valeriy Chaly) до керівництва компанії eBay Inc. з закликом...

Опубликовано Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США Вторник, 4 декабря 2018 г.

Як повідомлялося, глобальна торговельна онлайн-платформа Amazon.com продає товари з символікою самопроголошеної терористичної республіки "ДНР". Такі самі російські гібридні символи можна знайти на кожному великому сайті, зокрема eBay чи AliExpress.

ВідеоТоргівельну онлайн-платформу "Amazon" спіймали на торгівлі терористичною символікою

На сторінках у Мережі є товари, які носять луганські та донецькі бойовики. І триколори, що висять на окупованих територіях. Виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун закликала користувачів запитати особисто власника Amazon - найбагатшу людину світу, Джефа Безоса, чому його компанія допомагає спонсорувати тероризм. 

Торгівельну онлайн-платформу "Amazon" спіймали на торгівлі терористичною символікою

Залиште свій коментар

Вибір редакції