Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ГПУ повідомили про погрози скандальному прокурору Сусу

Співробітник ГПУ стверджував, що за ними стежили. 

Скандальному прокурору та заступнику начальника Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Дмитру Сусу погрожували замахом на життя через справу про "Нафтогазвидобування".

Про це під час брифінгу заявив генпрокурор Юрій Луценко.

Він наголосив, що Сус помічав стеження за собою не один раз.

"Департаментом розслідується справа викрадення керівника Нафтогазвидобування Олега Семінського, який прийшов в жахливому стані прямо в будівлю ГПУ і заявив, що його три роки тримали під землею банда "Молдована". Саме ця справа знаходиться на розслідуванні департаменту Гуцуляка, де заступником по слідству є Сус", - цитує "Українська правда" слова Луценка.

Він додав, що ключовий свідок у вказаній справі був розстріляний посеред вулиці у Києві півтора місяця тому після допиту.

"З оперативних служб до нас дійшла інформація, що наступний Сус… Можна по-різному до нього ставиться. Але працівник розслідував справу, подібну до Онищенка. Тому пан Сус об'єктивно спостерігає за стеженням за собою. Він не вперше виявляє це стеження", - додав він.

Нагадаємо, що Сус працює у Департаменті з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки, представників якого НАБУ звинувачує у викраденні та катуванні двох співробітників Бюро.

Самі затримані працівники НАБУ повідомили про побиття, погрози та психологічний тиск. За їхніми  словами, до цього нібито був причетний Дмитро Сус. Саме він буцімто і повернув їх до будівлі Антикорупційного бюро.

Також ЗМІ активно обговорювали дороге авто Суса - позашляховик Audi Q7 вартістю мільйон гривень, зареєстрований на 85-річну пенсіонерку. 

17 серпня прокурор повідомив про його викрадення. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції